Hakkımızda

Konuklarının beklenti ve istekleri doğrultusunda, onların tatil etkinliklerini unutulmaz deneyimlere dönüştürmeyi amaçlayan GOLD EMPIRE HOTEL’ in temel anlayışını nitelikli hizmet, sürekli memnuniyet, talep öncesi yenilik ve koşulsuz saygı değerleri oluşturmaktadır. Yalova otel hizmetinin öncüsü olarak kabul edilmektedir.

Nitelikli ve ayrıcalıklı hizmet değeriyle “müşteri” anlayışından sıyrılarak, “misafir”‘lerinin sürekli memnuniyetini hedefleyen GOLD EMPIRE HOTEL, ilerlemenin altında yatan temel ilkenin yaratıcı çözümler sunan ve talep yaratan yenilikler olduğuna inanmaktadır.

Konuklarının sahip olduğu değerlere koşulsuz saygıyı vazgeçilmez bir değer olarak gören GOLD EMPIRE HOTEL’ in değişmez misyonu olarak, beklentileri karşılamakla kalmayan, onları aşan deneyimler yaratmayı belirlemiştir.

Hizmete başladığımız günden itibaren konuklarımızın yerine düşünüyor, konuklarımızın ihtiyaçlarına uygun, değer katan çözümler üretiyoruz. Bu doğrultuda yatak kapasitemizi 120 yatağa çıkartarak, fitness center, 150 kişilik kahvaltı salonumuz, hamam, sauna, bay&bayan kuaför, 500 kişilik club discomuz ve 150 araç kapasiteli otoparkımız ile hizmet kalitemizi yenileyerek Yalova’da otel hizmeti vermekteyiz.